На Жовківщині відкрили сучасну сімейну молочну ферму

31 жовтня, у селі Поляни Жовківського району, відкрили молочну ферму. Сучасне господарство – сімейна справа Руслана Сало. Чоловік разом із донькою утримують 20 корів.

Повідомляє сайт ЖОВКВА СЬОГОДНІ з посиланням на ЛОДА.

Сім’я надзвичайно любить працювати з тваринами і до питання створення ферми підійшла відповідально, використовуючи усі можливі сучасні підходи. Відтак господар став учасником Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що фінансується і підтримується урядом Канади. За підтримки проекту сім’я отримала  гумові коврики, поїлки, лампи для освітлення, вентилятор із системою автоматичного управління.

«Люди бояться невідомості. А через участь в Проекті ми маємо можливість бути в середовищі тих людей, фермерів, спеціалістів, які можуть підтримати та допомогти», – розповів власник ферми Руслан Сало.

Спільно із господарями участь в урочистому відкритті ферми взяли представники Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, Львівської аграрної дорадчої служби, а також президент благодійної Фундації при агенції Сокодеві Гейтан Жордуен.

Гейтан Жордуен розповів присутнім про свою ферму у провінції Квебек, поділився власним досвідом фермерства та наголосив на важливості праці поколінь у господарстві.

Руслан Сало разом із донькою Надією не планують зупинятись на досягнутому. У вересні сім’я закупила 10 племінних високопродуктивних нетелей джерсейської молочної породи з Данії, донька Надія пройшла навчання в Голландії з вивчення технології виготовлення сирів. Відтак у майбутньому планують не лише розвинути виробництво молока, але й налагодити його переробку.

«Успішне створення та відкриття сімейних молочних ферм, дозволяє  не лише  створити робочі місця, але й розвивати виробництво продукції з вищою доданою вартістю», – зазначив начальник управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Ігор Вус.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району