Представники з Мостищини взяли участь у змаганнях з пляжного волейболу

2-3 червня 2018 року в Жидачівському районі відбулися змагання з пляжного волейболу в межах обласних комплексних змагань за програмою ХІ обласних ігор ветеранів спорту.

Мета – популяризація та подальший розвиток пляжного волейболу, пропаганда здорового способу життя,  залучення різних груп населення Львівщини до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів.

Змагання відбулися у селі Заріччя, на якісно підготовлених майданчиках відпочинкової бази «Острів». Змагалися учасники категорії «Ветерани» (1978 р.н. та старші) за участю збірних команд районів області та міст обласного значення. Загалом у змаганнях взяло участь 16 чоловічих та 8 жіночих команд ветеранів волейболу.

Цікавий спортивний захід відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу культури туризму і спорту Жидачівської райдержадміністрації та обласної Асоціації ветеранів спорту.

Мостиський район на змаганнях достойно представили спортсмени волейболісти: Ігор Бабин та Петро Нестор – переможці районного турніру з пляжного волейболу присвяченому пам’яті І. Кізлика 2017, зайнявши сьоме місце.

Мостиська райдержадміністрація висловлює щиру подяку спортсменам-ветеранам за активну участь в обласних змаганнях та їхній запал до спорту. Окремо висловлюємо щиру вдячність Роману Надибському за довіз спортсменів та пану Михайлу за надання фінансової підтримки.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району