У Жовкві урочисто відкрили етапу патріотичної гри «Сокіл»

12 червня у Жовкві відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому прийняли участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій, , заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук та заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець.

Після урочистого відкриття для учасників гри відбувся концерт за участю художніх колективів Жовківського району.

Метою Гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовності, культурно-історичної та військової спадщини українського народу. Цього року у грі візьме участь 35 команд (роїв) з районів, міст та ОТГ Львівської області.

Довідка

Учасники гри змагатимуться за право стати кращими стрільцями з пневматичної зброї, демонструватимуть уміння надавати невідкладну медичну допомогу у конкурсі «Рятівник», долати козацько-туристську смугу перешкод, варити козацький куліш, випробовуватимуть себе у спортивному орієнтуванні та облаштуванні місця для відпочинку і ночівлі в умовах природного середовища, будуть слідопитами в «Козацьких перегонах». Цікавинки чекають у «Тереновій грі », грі «Відун» (інтелектуальне змагання з історії України за зразком «Що? Де? Коли?»). Свою творчість рої представлятимуть у конкурсі ватра «Слава Героям» (представлення творчо-мистецького завдання) та «Доброму ділі» (звіт про доброчинні справи рою) тощо. На переможців гри чекає участь у ІІІ (всеукраїнському) етапі гри, який проходитиме у Київській області.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району